Ładne  mieszkanie  trzypokojowe,  dwupoziomowe z miejscem postojowym w hali garażowej, znajdujące się w Poznaniu przy ulicy Znanieckiego (Stare Miasto – Piątkowo)

Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78 m2, na którą składa się:

– PARTER: salon  z wyjściem na balkon, kuchnia (umeblowana i wyposażona (lodówko-zamrażarka w zabudowie, płyta elektryczna, piekarnik), wc, spiżarnia przy kuchni (pralka, suszarka). W korytarzu zabudowana szafka np. na buty. Okna wychodzą na wewnętrze podwórko.

– PIĘTRO: 2 sypialnie z wyjściem na taras, w jednej sypialni duża szafa zabudowana, w drugiej sypialni: półki, komoda, łazienka z wc z wanną. Na korytarzu szafa garderobiana.

Na podłodze w salonie panele, a na piętrze wykładzina dywanowa.  

Na wszystkich oknach i drzwiach balkonowych – rolety zewnętrzne.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej (w cenie).

Dostęp do Internetu – światłowód.

Świetna lokalizacja na Piątkowie, boczna cicha ulica. Pełna infrastruktura, blisko sklepy, szkoły, dostęp do komunikacji miejskiej autobusowej i tramwajowe PSTK-a.  Tereny rekreacyjne- Rezerwat Żurawiniec. Bardzo dobry dojazd na Kampus- Morasku.

OPŁATY
 – opłaty do Wspólnoty Mieszkaniowej – za mieszkanie ok. 1.050,00 zł/mc (z zaliczkami za wodę i ogrzewanie, + opłata za śmieci, – opłata do Wspólnoty Mieszkaniowej za m. postojowe ok. 116zł/mc- prąd (zgodnie ze zużyciem) ;- internet/tv (Inea światłowód) 
CENA SPRZEDAŻY:  690.000,00zł (łącznie z m. postojowym)

Mieszkanie jest wolne.

WSKAŹNIK CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ  Zgodnie ze świadectwem charakterystyki energetycznej części budynku nr SCHE/10379/2914/2018: wskaźnik zapotrzebowania na energię użytkową EU = 71,52 kWh/m2/rok;  wskaźnik zapotrzebowania na energię końcową EK = 118  kWh/m2/rok;  wskaźnik zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną EP = 96 kWh/m2/rok; jednostkowa wartość emisji ECO2 = 0,04 t CO2/m2/rok; udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową = 0,0%  

Zapraszamy do współpracy! 

Tomczak Nieruchomości
Aleksandra Tomczak
+48 509 664 379
biuro@tomczaknieruchomosci.pl

Więcej ofert naszego biura i grupy3000 na naszej stronie: tomczaknieruchomosci.pl 

Numer licencji zawodowej pośrednika odpowiedzialnego za realizację umowy pośrednictwa: 24156. 

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej na temat cookies.