Polecamy na sprzedaż nowe wyjątkowe, pięknie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 60,22m2, znajdujące się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku (2018r.) w Rokietnicy (osiedle Komfortia). Funkcjonalny układ.
Mieszkanie posiada balkon oraz miejsce postojowe przypisane do mieszkania.

Układ mieszkania:
– pokój dzienny z aneksem kuchennym (26,62m2)
– 2 pokoje (10,30m2 i 10,77m2),
– łazienka z wc (4,33m2)
– korytarz (5,45m2)
– garderoba (2,75m2).
Mieszkanie jasne, układ – wschód.

Do dyspozycji mieszkańców jest wózkarnia na parterze.

Mieszkanie całkowicie wykończone i urządzone w podwyższonym standardzie. AGD kuchenne firmy BOSCH (płyta) i ELECTROLUX (piekarnik). Łazienka wyposażona w baterie i sanitariaty – firmy GROHE. W łazience ogrzewanie podłogowe.
Zdjęcia nie są wizualizacją.

Ogrzewanie mieszkania z pieca gazowego kierowane jest za pomocą sterownika komputerowego, umieszczonego na ścianie w salonie.

W pobliżu plac zabaw dla dzieci, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum. Sklepy.
Droga S11 – ułatwia dojazd do Poznania. Tereny rekreacyjne, rowerowe- Kiekrz, Pamiątkowo.

Cena sprzedaży: 385.000,00 zł

WIĘCEJ ZDJĘĆ >>> TUTAJ.

Wyjątkowa oferta. Zapraszam na prezentację.

Tomczak Nieruchomości
Osoba prowadząca: Aleksandra Tomczak
+ 48 509 664 379
ola@tomczaknieruchomosci.pl

Więcej ofert naszego biura i grupy3000 na naszej stronie: www.tomczaknieruchomosci.pl

ZAPRASZAMY!

Numer licencji zawodowej pośrednika odpowiedzialnego za realizację umowy pośrednictwa: 1885. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

3 października 2019
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej na temat cookies.