Polecamy na sprzedaż nowe apartamenty z widokiem na morze w Darłówku Wschodnim. Mieszkania zlokalizowane są w samym Centrum, na samym brzegu Morza Bałtyckiego, w okolicy plaż, całorocznej mariny dla jachtów, bosmanatu i urokliwego  mostu zwodzonego dla pieszych, prowadzącego do drugiej części miejscowości – Darłówka Zachodniego. Darłówko jest małą, kameralną miejscowością nadmorską, w której dominuje niska zabudowa, w tym stare, piękne wille znajdujące się przy małych, urokliwych uliczkach.

Apartamenty są bardzo dobrą inwestycją. Budowane są z wysokiej jakości materiałów,  sprzedawane w stanie wykończonym “pod klucz”, każde z nich posiada co najmniej 1 taras.  W budynku (6 pięter) dostępne są miejsca postojowe w 2-poziomowej hali garażowej. Na parterze budynku, który zostanie otoczony urokliwymi alejkami, została zaplanowana prestiżowa restauracja. W dalszym etapie budowy kompleksu powstanie hotel, apartamenty oraz basen dla mieszkańców.

Wśród dostępnych apartamentów możemy zaproponować mieszkania o powierzchniach od około 27m2 do około 80m2. ceny rozpoczynają się od około 376 000zł brutto.

Inwestor proponuje zakup apartamentów 3 opcjach:

Formuła 1: Zakup wykończonego apartamentu pod wynajem,
z meblami, z gwarantowanym zyskiem z wynajmu przez 3 lata (wynajem przez firmę powiązaną z Marina Royale), z możliwością odzyskania kwoty podatku Vat od zakupionego mieszkania.

Formuła 2: Zakup wykończonego apartamentu pod wynajem,
z meblami lub bez, wynajem na własną rękę lub przez inną firmę zewnętrzną bez gwarantowanego zysku, z możliwością odzyskania kwoty podatku Vat od zakupionego mieszkania,

Formuła 3: Zakup wykończonego apartamentu, z meblami lub bez, na własny użytek, bez gwarantowanego zysku i bez możliwości odzyskania kwoty podatku Vat od zakupionego mieszkania ale z możliwością swobodnego korzystania z mieszkania w dowolnym terminie.

 

Więcej informacji z przyjemnością udzieli Państwu Dominika Tomczak tel. +48 500 214 400.

14 marca 2017