Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,72m2 znajdujące się na I piętrze kamienicy w Centrum Poznania przy samym Placu Bernardyńskim.

Lokal składa się z 3 pokoi – w tym jeden z aneksem kuchennym. Układ niezależny, ogromny potencjał aranżacyjny (poniżej zamieszczamy przykładowe rzuty lokalu po niewielkich modyfikacjach). Na podłogach w 2 pokojach odnowiony parkiet. Do lokalu przynależy balkon. Dzięki dużej ilości okien, można bezproblemowo wydzielić kuchnię. Łazienka z wanną w nowych płytkach, wc oddzielnie.

Kamienica w bardzo dobry stanie, zadbana.W mieszkaniu zamontowany system alarmowy oraz rozprowadzona sieć internetowa. Mieszkanie bardzo klimatyczne, zachowane oryginalny drewniany ponad stuletni odnowiony parkiet oraz sztukaterie. Oryginalna stolarka drzwiowa, pięknie wykończona i odrestaurowana. Nowe okna drewniane i odnowiony parkiet w salonie.

Wspaniała lokalizacja! Tuż obok Stary Rynek, gdzie znajduje się mnóstwo klimatycznych restauracji. Nieopodal znajduje się Jezioro Malta oraz tereny nadwarciańskie – łatwy dostęp do rowerowej Wartostrady. Świetne połączenie komunikacją miejską – tramwaje i autobusy.

Forma własności: pełna własność z kw.
Proponowana cena: 549.900,00 zł

Przykładowe aranżacje pomieszczeń:

Zapraszamy do współpracy!

Tomczak Nieruchomości
Osoba prowadząca: Aleksandra Tomczak
+ 48 509 664 379; 500 214 400
ola@tomczaknieruchomosci.pl

Numer licencji zawodowej pośrednika odpowiedzialnego za realizację umowy pośrednictwa: 1885
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

8 maja 2018
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej na temat cookies.