Komfortowy lokal użytkowy idealnie nadający się na działalność taką jak: 

– fizjoterapia 
– kosmetologia
– masaże (ciała i twarzy)
– gabinet lekarski

LOKAL
Polecamy do wynajęcia komfortowy gabinet na poziomie “0” – lokal użytkowy (około 20m2), znajdujący się w kameralnym, komfortowo wykończonym obiekcie po generalnym remoncie. Lokal jest umeblowany, idealnie nadający się na działalność typu fizjoterapia, masaże ciała i twarzy, a także kosmetologia – zabiegi na twarz i ciało (pielęgnacyjne, relaksacyjne, lecznicze, estetyczne), a także na gabinet lekarski (np. psychiatra, neurolog).

*Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni w tym samym obiekcie (ok. 12 m2) 

WYPOSAŻENIE
W lokalu jest zapewniony dostęp do przyłącza wody. W cenie najmu zostaje następujące wyposażenie: klimatyzacja, meble w zabudowie ze zlewem, zasłony, roleta zewnętrzna, profesjonalne oświetlenie sufitowe; duże lustro.

OBIEKT
Cały obiekt przeszedł generalny remont. Na jego terenie do użytku najemców (łącznie 4 lokale) dostępne są: poczekalnia, stanowisko recepcyjne, pomieszczenie socjalne, łazienka z prysznicem i wc (odpowiednio przystosowana dla niepełnosprawnych) – dla klientów/pacjentów, odrębne wc – dla najemców.

LOKALIZACJA:
Poznań, Grunwald w rejonie ulic Ściegiennego – Palacza – Grunwaldzka.
Świetna lokalizacja – w pobliżu znajdują się domy jednorodzinne, a także wielorodzinne, nowe osiedla wielomieszkaniowe (Hevelia, Park Sowińskiego), nieopodal są przystanki autobusowe i tramwajowe.

PARKOWANIE
Miejsca postojowe ogólnodostępne przy ulicy (brak strefy płatnego parkowania).

OPŁATY
3300zł/mc (brutto, zw. z VAT) +media 500zł/mc

Opłaty za media obejmują następujące koszty: sprzątanie części wspólnych, śmieci (poza odpadami np. kosmetycznymi), ogrzewanie, wodę, prąd.

Internet (bezprzewodowy) – we własnym zakresie.

Wymagana kaucja zwrotna: 6600 zł.

Zapraszamy do współpracy.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej na temat cookies.