BT – BEZPIECZNA TRANSAKCJA TYLKO Z LICENCJONOWANYM POŚREDNIKIEM!

Polecamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe w układzie niezależnym, powierzchni 57 m2, znajdujące się na 1 piętrze dziesięciopiętrowego, ocieplonego bloku z windą na Poznańskim Łazarzu (ul. Dmowskiego).

Mieszkanie bardzo ładne, zadbane i jasne.
Blok jest odnowiony i ocieplony, otoczenie zielone, bardzo ładnie zagospodarowane. Miejsca postojowe do dyspozycji mieszkańców, na terenie zamkniętym (brama na pilota) znajdują się tuż obok budynku.

Na powierzchnię lokalu 57m2 składają się: salon (ok. 16m2) z wyjściem na dużą loggię, pokój (ok. 12,5m2), pokój (ok. 9,5m2), kuchnia z oknem (ok. 7,5m2), łazienka (ok. 3,5m2), wc (ok. 1,0m2), przedpokój (ok. 7m2). Do lokalu przynależy piwnica (ok. 3m2).

Kuchnia umeblowana. Łazienka z wanną, wc oddzielnie. W pokojach na podłogach wysokiej jakości panel w idealnym stanie. Ściany gipsowane i malowane. W kuchni, łazienkach i przedpokoju płytki. Instalacje pow wymianie, stan bdb. Drzwi zewnętrze nowe. Okna PCV (wystawa pn -pd.).

Opłaty do spółdzielni: ok. 400zł/mc (z zaliczkami za ogrzewanie, funduszem remontowym, itp.) plus opłata za wodę i śmieci.

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu
(można założyć KW).

Świetna lokalizacja – w pobliżu tereny zielone, przystanki tramwajowe i autobusowe, Rynek Łazarski, Biedronka, Piotr i Paweł, sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnia.

Proponowana cena sprzedaży: 329 000zł (do negocjacji)
Więcej zdjęć oraz poglądowy rzut dostępne są tutaj.

Oferta dostępna tylko w ofercie Tomczak Nieruchomości i Grupy 3000.

Załączony rzut jest rzutem poglądowym.

Zapraszam do współpracy!

Tomczak Nieruchomości
Osoba prowadząca: Dominika Tomczak
tel. 500 214 400, 509 664 379
biuro@tomczaknieruchomosci.pl

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

6 września 2017